Projektant wnętrz

Projektujemy wnętrza mieszkalne oraz komercyjne. Jeśli poszukują Państwo projektanta wnętrz w Łodzi i okolicy, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się zlecenia związanego z nowym mieszkaniem, domem czy lokalem użytkowym.

Posiadamy wiele pomysłów dotyczących renowacji lub aranżacji, będąc dla naszych klientów gwarancją w pełni satysfakcjonujących usług. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy, dostosowując zakres działań do oczekiwań i potrzeb każdego klienta. Nasi architekci wnętrz w zakresie aranżacji i wystroju wnętrz stworzonych przez nas projektów budynków współpracują między innymi z niezależnymi artystami i designerami, absolwentami Akademii Sztuk Pięknych. Na specjalne zamówienie, oferujemy ręcznie wykonane, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz z ceramiki, w małej i dużej skali. Projekt wnętrza wraz z projektem budowlanym obejmującym ingerencję w konstrukcję budynku nie stanowi dla Nas problemu. W przypadku szerokiego obrębu prac pozyskujemy pozwolenie na budowę oraz bierzemy na siebie inne niezbędne formalności.

Pamiętaj, z nami każdy zakres inwestycji jest możliwy! Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie architektury wnętrz, architektury budynku, konstrukcji budynku, instalacji elektrycznych i sanitarnych.